Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Laboratorní hala LASER PALS

Click on the slide!

Rekonstrukce historického a památkově chráněného barokního objektu

Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Ondřejov - rekonstrukce administrativního objektu 2-metrového dalekohledu

Click on the slide!

Rekonstrukce a dostavba bytového domu Musílkova

Click on the slide!

Výstavba nového kostelu pro římsko-katolickou církev

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 
 
Pondělí, 18 Říj 2021
 
 
Jak koupit reality v Praze. Koupě realit v novostavbách. Tisk Email

Jak koupit reality v Praze

Koupit reality v Praze může každý. Právní omezení nákupu realit v Praze a v České republice v současné době neexistuje.

Při nákupu realit v Praze kupce neplatí žádné daně. Ale je malá daň z realit, která se každoročně vyplácí. Výše daně závisí na hodnotě bytu nebo domu, vesnice, v níž se nachazí, a mnozích dalších parametrech.
Při prodeji (změně vlastníka v registru) se účtuje daně s převodu reality, která v roce 2013 stanovila 4% od hodnoty (od maximálně odhadní hodnoty nebo ceny, úvedené ve smlouvě). Není-li uvedeno jinak, daň musí zaplatit prodajce.

Koupě reality v Praze začíná s registrací žádosti, ve které budou uvedeny všechny požadavky.

Trh realit se neustále mění, některé objekty odchází z trhu, zatímco jiné se objevují. V této situaci, každý katalog nebo databáze se rychle stává ne aktuální. Kromě toho, dobré objekty na trhu nezůstávají dlouho.

Pokud si chcete koupit nebo prodat reality v Praze, to je nejlepší vyplnit objednávku, ve kterou jasně uveďte všechna potřebné vaše požadavky, a naši realitní manažeři najdou to, co chcete v nejkratším možném čase.

Pro nezávislé seznámení s realitami na trhu, stejně jako s jejich náklady, můžete použít web www.euroline.cz. Zde najdete byty, domy, komerční nemovitosti na prodej a k pronájmu. Ačkoli web má anglickou verzi, doporučujeme použit českou, protože má úplnější databázi.

Můžete si koupit byt v novostavbě. Podívejte se na nové stavby v Praze. V České republice novostavby - to je jedna z nejvýhodnějších investicí a všimněte si, že se vždy dokončí, a to vždy ve stanovené lhůtě.

Výhody koupě realit v novostavbách v Praze:

• Ceny na reality v novostavbách jsou nižší než na sekundárním trhu. V případě koupě realit v novostavbě  konečná cena je původně známá, pak kupní cena starých bytu může být nízká, ale nikdo nemůže nazvat sumu nákladů na následný rekonstrukci.
• Při výstavbě novostaveb se použivájí stavební materiály a technologie, které poskytují nejlepší kvalitu a provozní životnost. Zároveň tyto materiály splňují přísné požadavky na teplové, izolační a hlukové pravidla.
• Úprava vysoké úrovni, rozšířené pojištění a zabezpečovací systémy. Většina bytů v novostavbách v Praze je prodávána s garážovým stáním a sklepem, jejich cena je již zahrnuta v celkové ceně.
• Při nákupu bytu ve fázi výstavby, můžete změnit rozložení nebo povrchové úpravy.
• Nákup reality v novostavbě v Praze je výhodnou investicí. V počáteční fázi výstavby ceny jsou nejnižší. V průběhu realizyce projektů volba bytů klesá, a jejich cena zvýší, po dokončení výstavby cena dosáhne tržní úrovně. To znamená, že čím dříve si klient vybere byt, tím lépe pro něj.
• Nové bydlení je ve vysoké poptávce při pronájmu.

Koupit reality v Praze může každý

Můžete si koupit reality v Praze nebo na předměstí. Více s nabídkou realit lze se seznamit v sekci Byty.

Pokud si chcete koupit komerční nemovitosti: hotel, restaurace, obchod, kancelář – zanechte svůj požadavek a naši manažeři Vás budou kontaktovat. Nákup komerčních nemovitostí vyžaduje individuální přístup.

Vzhledem ke své geografické poloze, Praha vždy se lišila atraktivitou jako pro Čechy, tak i pro cizince. To je skvělé místo k odpočinku, jakož i studiu, bydlení a práci v srdci Evropy. S pomocí flexibilní strategie, kterou česká vláda provádí, zde je velmi výhodné koupit dům, byt, kancelář.

Koupit reality v Praze může každý. Díky rozsáhlé nabídce realit lze zvolit požadovanou realitu. Koupě bytu v Praze je skvělý způsob, jak investovat do nemovitosti.

Cenová politika rezidenčních a komerčních nemovitostí je dána některými faktory. To může záviset na locality objektů, věku budov, cílového použití. Nejvíce poptávané jsou reality, které se nachází v centrálních částech města. Proto jsou tyto byty v Praze dražší než jiné objekty nacházejíсí v odlehlých oblastech. To je způsobeno tím, že historický centrum města územně koresponduje s administrativním. Reality s nižšími náklady nachází se daleko od centrálních částí.

Provádět operací koupě realit v Praze je poměrně jednoduche. To je způsobeno nejen tím, že jsou reality cenově dostupné a nabídka realit v Praze je opravdu rozsáhlá, ale také skutečností, že daňový systém je plně upraven. Daň z nemovitostí předpokládá daň s pozemku, kde se nemovitost nachází, a daň ze stavby. Prodejсe rezidenčních nemovitostí hradí daň z převodu nemovitosti ve výši 4%. Výše platby se počítá buď na ceně, která je uvedená v kupní smlouvě na nemovitost, nebo hodnotě, sestavenou na základě vyhodnocení nemovitosti k prodeji. Pro výpočet se bere vyšší cena. Vyhodnocení provádí pouze autorizované certifikované odborníci. Kupce nepotřebuje platit daň z nemovitosti.

Je třeba poznamenat, že vzdálenosti mezi městy České republiky jsou poměrně malé. Proto příhraniční části velkých měst jsou také zajímavé z hlediska koupě nemovitostí. Domy, byty, nebytové prostory užívájí si pozornosti. Zde je vynikající infrastruktura, existuje spousta obchodů, zábavních, sportovních centrech nejen pro dospělé, ale i pro děti. Byt v Praze je opravdu rajský koutek v srdci Evropy, protože krása parků, lesů zušlechtí bytové komplexy spojuje s přírodou. Kromě toho, v těchto částech působí rekreační objekty.

Při vyhledání a koupi nemovitosti, obraťte se na odborníky!

Vám ušetříme čas i peníze!

Jakékoli další informace vám poskytnou naše manažery.

Napište nám na e-mail: mateju@scgroup.cz.