Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Laboratorní hala LASER PALS

Click on the slide!

Rekonstrukce historického a památkově chráněného barokního objektu

Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Ondřejov - rekonstrukce administrativního objektu 2-metrového dalekohledu

Click on the slide!

Rekonstrukce a dostavba bytového domu Musílkova

Click on the slide!

Výstavba nového kostelu pro římsko-katolickou církev

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 
 
Neděle, 24 Bře 2019
 
 

rodynni_domy_typ_projekt

rodynni_domy_ind_resh

Rychlý kontakt:
Na Vaše dotazy nebo poptávky zaslané elektronicky, obratem rádi odpovíme.
Vypočitat cenu
Zadat dotaz

Projekty rodinných domů:exkluzivní vily,rodinné domy standardní (řadové,volněstojící) Tisk Email

Projekty rodinných domů exkluzivní a standardní

Nabízíme Vám na výběr jak z řady realizovaných projektů rodinných domů z typových nabídek, které je však možno doladit především co se týká použitých materiálů a standardů zařizovacích předmětů, tak i doprojektování detailů rodinného domu podle Vašich představ. Mohou to být jak exkluzivní rodinné vily (sídla) podle individuálních projektů, tak i standardní rodinné domy ať už samostatně stojící, nebo  řadové.

Kromě klasických dvoupodlažních rodinných domů s klasickou zděnou technologií nabízíme také různé přízemní bungalovy, vily, moderní domy s energeticky úspornými technologiemi nebo kostky (exkluzivní vily) ve funkcionalistickém duchu. Moderními druhy bydlení jsou montované domy, nízkoenergetické a pasivní domy.

Většinou stavíme rodinné domy podle katalogu, z kterého se dá vybrat zajímavé projekty rodinných domů a které uspokojí libovolné Vaše přání. Samozřejmě stavíme i netypové domy, ale jde o cenově náročnější variantu.

Prohlédnout jednotlivé projekty rodinných domů, kde se zobrazuje technický popis, dokumentace, výkresy, můžete v rubrice Typizované projekty rodinných domů nebo na www.euroline.cz

Rodinné domy - kompletní řešení nebo každá služba zvlášť na zařízenost Vašeho domova

Všechny typizované projekty rodinných domů jsou prověřeny, atestovány a odpovídají českým normám a normám EU. Realizace může probíhat tzv. na klíč, nebo po samostatných ucelených celcích, jako např. zakládání a hrubá stavba, kompletace interiéru, nebo i samostatná nabídka profesí, jako např. topení, sanita - /vodovod, kanalizace, plyn/, vzduchotechnika a elektroinstalace. Podle Vašeho přání můžete si objednat pouze hrubou stavbu nebo uzavřenou hrubou stavbu, nebo výstavbu celého rodinného domu na klíč anebo libovolnou stavební službu zvlášť.Tags: projekty domů  vil