Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Laboratorní hala LASER PALS

Click on the slide!

Rekonstrukce historického a památkově chráněného barokního objektu

Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Ondřejov - rekonstrukce administrativního objektu 2-metrového dalekohledu

Click on the slide!

Rekonstrukce a dostavba bytového domu Musílkova

Click on the slide!

Výstavba nového kostelu pro římsko-katolickou církev

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 
 
Neděle, 24 Led 2021
 
 

rodynni_domy_typ_projekt

rodynni_domy_ind_resh

Rychlý kontakt:
Na Vaše dotazy nebo poptávky zaslané elektronicky, obratem rádi odpovíme.
Vypočitat cenu
Zadat dotaz

Rekonstrukce bytových jednotek Tisk Email

Rekonstrukce bytu, hygienickych jader,úpravy dispozic

Předtím, než se přímo zabývat rekonstrukcí, musíte se rozhodnout, jake inovace chcete uskutečnit ve svém bytě, domě nebo jiné bytové jednotce. Mějte na paměti, že pokud se rozhodnete provést radikální stavební úpravu dispozice, budete muset se obrátit na stavební firmu.

Společnost SC Group a.s. nabízí služby pro rekonstrukci bytových jednotek. Pomůžeme Vám s vypracováním návrhu interiérů bytů, kanceláří, domků, hotelů a taktéž pomůžeme s přípravou veškeré projektové dokumentace pro získání stavebního povolení.

Při vytvoření rozpočtu pro tým stavbařů, zkuste jej vytvořit co nejvíce přesným, aby předem zjistit náklady na stavebně řemeslné práce. Pokud připravíte stavební rozpočet přibližně nebo ne úplně přesně, tak plánujte, že s přidáváním změn výše vašich plánovaných výdajů bude pomalu vzrůstat.

Zpravidla práce začíná demontáží příček, dveří a oken. Během tohoto období, byt bude zaprášený a dokonce špinavý.

Výměnu oken je zapotřebí provádět na začátku rekonstrukce bytové jednotky, tato práce je velmi prašná a špinavá. Navíc, když začnete malovat byt, otevírání oken bude nežádoucím, protože to může vést ke změnám teploty a vlhkosti v místnosti.

Po demontáži je nutné začít s omítky a malířskými pracemi. Tyto práce zabírají většinu času, protože mezi jednotlivými operacemi se musí počkat dostatek času, aby každá vrstva nátěrové hmoty, vrstva omítky nebo barvy zaschla. Aby nedošlo ke ztrátě času, je možné začít s montáží sanitárního zařízení.

Mezi závěrečnou částí rekonstrukce bytové jednotky patří stropy, podlahy a tapetování. Budete si muset nainstalovat některé dekorativní prvky - podlahové lišty, garnýže, kliky dveří, vypínače apod.

Demontáž

Prakticky při každé rekonstrukci je potřeba v demontážních pracích. Často demontáž prováděna ve spojení se zesílením nosných konstrukcí. A k tomu je nutné vypracovat projekt, její schválení ze strany příslušných orgánů. V tom Vám můžeme pomoci:

 • Příjezd inženýra až na místo zdarma, rozpočet
 • Pomoc při získávání stavebního povolení k úpravě dispozice
 • Návrh úpravy dispozice, rekonstrukce.

Provádíme následující demontážní práce:

 1. Podlahové krytiny. Jedným z druhu přípravovácích prací je odstranění podlahové krytiny. Naše společnost provádí demontáž všech podlahových krytin - linoleum, laminátové podlahy, parketa, koberce, kobercové čtverce, korkové. Naši řemeslníci vám pomůžou demontovat, odstranit a zužitkovat jakékoliv staré podlahové krytiny, a to jak v bytových, tak nebytových prostorech, kancelářích.

 2. Umakartová konstrukce bytového jádra – ucelena konstrukce z příček toalety a koupelny. Pokud jste se rozhodli spojít bytové jádro nebo prostě udělat jeho rekonstrukci - nejprve je třeba demontovat stávající umakartovou konstrukci. Naše společnost nabízí pro to všechny doprovodné služby. V počáteční fázi naši odborníci provedou pěčlivý demontáž vany, WC mísy a dalšího sanitárního vybavení instalovaného v bytovém jádře (toaletní skříň, sprchový kout atd.). Dále se provádí výbourání příček, podlahy a stropu sanitární kabiny. Na požádání zakazníka po ukončení všech prací naši odborníci provedou výnášení a odvoz stavebního odpadu.

  Možnost plného i částečného odstranění sanitárních kabin (výbourání dělící příčky k vytvoření spojeného bytového jádra).

  Kompletní demontáž stávající umakartové konstrukcí hygienického jádra může zahrnovat následující práce:

  • výbourání stěn a stropů stávající umakartové konstrukcí
  • odstranění obkladu a dlažby
  • odstranění podlahových krytin
  • demontáž starých hygienických zařízení vany a WC misy.
 3. Demontáž obkladů - odstranění obkladů a dlažeb se provádí při přípravě místnosti na rekonstrukci.

  Je známo, že při rekonstrukcích je často nutné měnit starý obklad na nový. To platí především pro koupelny a kuchyně, kde je i podlaha téměř vždy zdobená dlažbou. Po rozebrání obkladu a dlažby musí být naprosto čistý povrch, na kterém obklad či dlažba leželi.

 4. Příčky, stěny - vybourání stěn je časově velmi náročný a technologický postup. Proto před demontáží poraďte se s odborníkem v této oblasti. Naši stavební inženýři Vám zodpovědí všechny vaše dotazy a poradí, jak nejlépe provést demontáž stropů a vybourání příček.

  Demontáž bytů lze provest několika způsoby a zahrnuje vybourání příček, stěn, stropů a odstránění jiných konstrukcí. Demolice stěn a vybouřání příček provádějí při úpravě dispozic nebo rekonstrukci interiéru. Demontáž provádíme za využití nejmodernějších technologií při použití dlouholetých zkušeností v této sfeře.

  Existují dva typy stěn - nosné a nenosné. Nosné stěny – takové konstrukce, které mohou vydržet zatížení z dalších prvků nacházejících se nad konstrukcí. V této souvislosti úplný demontáž stěn tohoto typu nemůže být provedena, protože v tomto případě stavba ztrácí svou únosnost. Na rozdíl od nosných stěn, příčky nenesou zatížení od horních prvků. Proto je možné úplné vybourání příček. Po vybourání příček a demolici stěn vzníka velké množství stavebního odpadu, který se odváží ve speciálních přepravnících k recyklaci.