Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Laboratorní hala LASER PALS

Click on the slide!

Rekonstrukce historického a památkově chráněného barokního objektu

Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Ondřejov - rekonstrukce administrativního objektu 2-metrového dalekohledu

Click on the slide!

Rekonstrukce a dostavba bytového domu Musílkova

Click on the slide!

Výstavba nového kostelu pro římsko-katolickou církev

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 
 
Pondělí, 18 Říj 2021
 
 

rodynni_domy_typ_projekt

rodynni_domy_ind_resh

Rychlý kontakt:
Na Vaše dotazy nebo poptávky zaslané elektronicky, obratem rádi odpovíme.
Vypočitat cenu
Zadat dotaz

Kompletní rekonstrukcí bytů v Praze a celé České Republice Tisk Email

Rekonstrukce bytů Praha

Stavební firma SC Group s.r.o. se zabývá kompletní rekonstrukcí bytů v Praze a celé České Republice. Rádi se postaráme o vaši kompletní rekonstrukce bytu a další práce spojené s Vaší stavební úpravou. Klademe důraz na vysokou kvalitu práce s efektivním vkládáním vašich investic.

Realizujeme zakázky malého i velkého rozsahu především ve městě Praha a okolí. Seznam realizovaných zakazek můžete najít zde.

Váš být má staré umakartové jádro, nevzhledné obložení a za každou cenu potřebujete kompletní rekonstrukci bytu? Nebojte se a začněte s kompletní rekonstrukcí bytu, ale obraťte se pro jistotu na specialisty, a spolehněte se na efektivitu, rychlost a kvalitu. My Vám zajistíme přestavbu jádra na zděné, umakartové jádro vybouráme a celý prostor přestavíme. Toto řešení je nejlepší.

Společnost SC Group je připravena Vám nabídnout vynikající služby v oblasti kompletní rekonstrukce bytu. Na trhu působíme již 20 let a na svém kontě máme mnoho realizovaných zakazek.

Nabízíme skvělý servis

Jsme odborná firma zaměřující se na rekonstrukce interierů, bytů a bytových jader. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vždy se snažíme vyjít se vstříc a ušetřit Váš čas i peníze. Klientovi jsme kdykoliv k dispozici pro konzultace a rady. Náš tým je složen ze specialistů, kteří pro Vás navrhnou, naplánují a hlavně zrealizují kompletní rekonstrukci bytu. Na všech jednotlivých etapách rekonstrukce, klientům poskytneme odborné poradenství. Naš tým specialistů navrhne pro Vás zároveň to nejefektivnější řešení rekonstrukce a to jak z estetického, tak z ekonomického hlediska.

Zajímá Vás kolik by kompletní rekonstrukce bytu mohla stát? Aby se zorientovat v ceně plánovaného stavebního projektu, rekonstrukce, zateplení fasády či jiné stavební poptávky, stačí vyplnit poptávkový formulář. Cenovou nabídku stavebních prací a materiálu provádíme bezplatně.

Rekonstrukce bytu bývá začátkem ke spokojenějšímu a kvalitnějšímu bydlení. Stavební firma SC Group Vám garantuje špičkově odvedenou práci k Vaší plné spokojenosti. Základem dobře provedené rekonstrukce bytu je odborně vyřešená dispozice bytu tak, aby odpovídala potřebám klienta. Každý byt je pro nás výzvou, vždy respektujeme přání zákazníka. Kvalitní rekonstrukce bytu také velmi záleží na vlastnostech a kvalitě použitého materiálu. Proto nedílnou součástí našich služeb je při rekonstrukci bytu poradit našim klientům jak s vhodným dispozičním řešením bytu, tak s výběrem materiálů a zařizovacích předmětů.