Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Laboratorní hala LASER PALS

Click on the slide!

Rekonstrukce historického a památkově chráněného barokního objektu

Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Ondřejov - rekonstrukce administrativního objektu 2-metrového dalekohledu

Click on the slide!

Rekonstrukce a dostavba bytového domu Musílkova

Click on the slide!

Výstavba nového kostelu pro římsko-katolickou církev

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 
 
Neděle, 24 Led 2021
 
 

rodynni_domy_typ_projekt

rodynni_domy_ind_resh

Rychlý kontakt:
Na Vaše dotazy nebo poptávky zaslané elektronicky, obratem rádi odpovíme.
Vypočitat cenu
Zadat dotaz

Rekonstrukce staveb, rodinných a činžovních domů,bytů,hotelů.Všechny typy práce Tisk Email

Poskytované firmou SCG služby zahrnují veškeré práce pro rekonstrukce staveb a jakýchkoliv prostorů libovolné složitosti

Jste se stal vlastníkem bytu, venkovského domku nebo kanceláře. Možná jste, otevíráte restaurace, kavárnu, ateliér, prodejnu nebo studio. Potřebujete vytvořit profesionální návrh interiéru nebo vyřešit stavební povolení, provést rekonstrukci bytu, rodinného domu, hotelu, fasády nebo úpravy nebytového prostoru?

Naše společnost provádí profesionální rekonstrukce a úpravu staveb, rodinných domů, bytů, interiéru ve všech variantách: od levné menší či větší kompletní rekonstrukce až po moderní luxusní rekonstrukce dle individuálního návrhu projektu.

Taktéž dle Vašeho záměru provedeme rekonstrukci činžovních domů, bytových domů, fasád, hotelu, prostorů všeho rozsahu a v jakémkoli technickém stavu. Nabízíme celou řadu rekonstrukčních služeb - od jednoduchých až po složité. Zajistíme projektovou dokumentaci, stavební povolení, vyklízení interiéru, bourací práce, realizace hrubých staveb, zařízení interiéru, vyzdívky, omítky, malířské práce, obklady, topenářské, instalatérské a elektrikářské práce. Za zvýhodněných podmínek Vám subdodavatelským způsobem zajistíme dodavku i s montáží: podlahy, okna, dveře.

K dnešnímu dni naše společnost má příležitost působit jako generální dodavatel na zařízení nebytových prostor všech rozměrů. Všechny rekonstrukční práce se provádí po předchozím vyjednávání se zákazníkem a schváleny příslušnými dokumenty.

Ve fotogalerii našich prací nabízíme se seznámit s některými ukázkami rekonstrukcí různých staveb - variantami rekonstrukce a úpravy rodinných domů, bytů, administrativních, historických a památkově chráněných objektů, provedených v různých stylech, se zohledněním všech přání našich zákazníků.


Rekonstrukce a dokončovací práce bytů, rodinných domů, hotelů, kanceláří, stavební povolení

Poskytujeme kompletní servis na rekonstrukce bytových prostor libovolné složitosti a s případnou studií návrhu interiérů. Bohaté zkušenosti společnosti umožňují provádět libovolnou rekonstrukci rychle, odborně a kvalitně. Zkušený tým společnosti SC Group a.s. je složen z profesionálních stavbařů, řemeslníků, malířů, zkušených mistrů, které provedou kvalitní rekonstrukci bytů, kanceláří, zdobení místností. Taktéž dokončovací práce novostaveb, které obvykle se předávají bez dokončovacích prací, a vyžadují provádění plného komplexu prací na úpravy dispozic, projektování a rekonstrukci.

V našem týmu každý dělá svou práci a ví to důkladně. Naši odborníci realizují nejtěžší řešení a provádějí práce všeho rozsahu, pracují se všemi typy prostorů, s využitím moderních technologií, nářadí a materiálového provedení. Spolupracujeme s kreativními projektanty, kteří jsou schopni realizovat jakoukoliv představu zákazníka, navrhnout něco své, nebo najít kompromis mezi prvním a druhým. Na druhé straně, profesionálové mají potřebné dovednosti, aby projekt se stal realitou maximálně kvalitně a rychle. Zkušenost a profesionalita, a také neomezená fantazie, dávají možnost vytvářet originální a unikátní interiér místností.

Provedeme rekonstrukci Vašeho soukromého bytu, dle Vašeho přání, nabídneme spolupráci architekta, zajistíme stavební povolení a samozřejmě i realizaci projektu. Například zednické, instalatérské, elektrikářské či malířské práce, pokládku dlažby a podlah. Doporučíme vyzkoušené dodavatele na podlahové krytiny, koberce.

Kvalita vnitřní úpravy bytu je velmi důležitá při rekonstrukci a je ovlivněna mnoha faktory - použité materiály, kvalifikace řemeslníků. Čím je kvalitnější provedená úprava, tím lépe bude vypadat Váš domov, taktéž pomůže vypořádat se s případnými extrémními teplotami. Kromě návrhu, zajistíme Vám kvalitní rekonstrukce bytů s autorským dozorem, výběrem materiálového provedení, nábytku, osvětlení, sanitárního vybavení, závěsů, textilií a dekorativních interiérových prvků.

Nejjednodušší typ úpravy – menší rekonstrukce bytu. Při menší rekonstrukci nejsou dotčeny vodovodní a kanalizační systémy, základní elektrická komunikace. Při menší rekonstrukci se provádějí malířské práce, omítky, olepování zdí bytu tapetami, dlaždičské a obkladačské práce, částečné opravy podlah, instalace vypínače i zásuvek a další podobné práce. Menší rekonstrukce je nejlevnější řada úprav, která umožňuje vylepšit byt, vrací ho do původní svěžesti a krásy.

Kompletní rekonstrukce bytu nebo bytových jednotek - složitější řada prací, zahrnujících různé dokončovací práce. Při kompletní rekonstrukci se používají moderní technologie a materiály. S pomocí kvalifikovaných řemeslníků zákazník může provést různé dokončovací práce.

 

Rekonstrukce fasády

Rekonstrukce fasády zahrnuje i revitalizace, i restaurování, i opravy trhlin.

K rekonstrukci fasády patří také čištění fasády, malování, dokončovací práce, vyrovnání její povrchu. Všechny tyto práce na rekonstrukci fasády mohou provést naši odborníci. Jsme schopni realizovat rekonstrukci fasády jakékoliv složitosti, jak dokonale hladké, tak i deformované, v jakékoliv výšce, na objektu jakéhokoliv účelu.

Rozsáhlé znalosti v oblasti výstavby umožní našim odborníkům nejen řešit nedostatky vaší budovy či vašeho domu, ale také se zbavit příčin jejích vzniku. Například, při rekonstrukci fasády klademe důraz na snížení množství vody dosahující povrchu.

Pokud jde o dokončovacích pracích, pak tuto závěrečnou fázi rekonstrukce fasády provádíme poměrně operativně a spojujeme rychlost s kvalitou.