Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Laboratorní hala LASER PALS

Click on the slide!

Rekonstrukce historického a památkově chráněného barokního objektu

Click on the slide!

Palác Astra Václavské Náměstí

Click on the slide!

Ondřejov - rekonstrukce administrativního objektu 2-metrového dalekohledu

Click on the slide!

Rekonstrukce a dostavba bytového domu Musílkova

Click on the slide!

Výstavba nového kostelu pro římsko-katolickou církev

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 
 
Neděle, 24 Bře 2019
 
 

rodynni_domy_typ_projekt

rodynni_domy_ind_resh

Rychlý kontakt:
Na Vaše dotazy nebo poptávky zaslané elektronicky, obratem rádi odpovíme.
Vypočitat cenu
Zadat dotaz

Vyřízení stavebního povolení Tisk Email

Stavební povolení

Vyřízení stavebního povolení je náročný proces, který specialisté naší firmy jsou připraveny zajistit za Vás.

Můžete ztratit hodně času. Kompletace všech potřebných dokumentů, které jsou potřebné pro získani stavebního povolení, může zabrat až několik měsíců, a možná i dokonce půl roku i více. Tak proč ne svěřit tento úkol nám? Tím spíše že na vyřízení stavebního povolení existuje stanovená lhůta 30 dní (od podání žádosti).

Stavební povolení je startovací dokument pro začátek stavby rodinného domu. Zahájit stavbu je možné začít až po nabytí jeho právoplatnosti. Stavba postavená bez právoplatného stavebního povolení není legální a důsledkem toho může se stát odstranění takovéto stavby.

Žádost o vydání stavebního povolení je nutné podat na příslušném stavebním úřadě a to ve formě vyplněného tiskopisu spolu s dalšími přikládanými dokumenty. Ve stavebním povolení se stanoví podmínky pro provedení stavby, a pokud je to třeba, i pro její užívání. Kromě základních identifikačních údajů stavebníka a stavby v žádosti o vydání stavebního povolení musí investor definovat i lhůtu zahájení a ukončení výstavby, způsob realizace stavby. Stavební povolení pozbývá platnosti, jestliže stavba nebyla zahájena do 2 let ode dne, kdy stavební povolení nabylo právní moci.

Realizace stavby může se provádět dvěma způsoby – realizaci stavební firmou, která má oprávnění vykonávat činnost tohoto druhu nebo realizaci svépomocí se speciálními dodávkami realizovanými odbornými firmami.

Vyřídit stavební povolení si můžete sami, nebo zadat našim odborníkům, které za vás všechny potřebné dokumenty zajistí a podá.