SLUŽBY
NAŠE VYBAVENÍ
NAŠE PRÁCE
O NÁS
FOTOGALERIE
KONTAKTY

DEMOLICE A ODPADY

Solid construction

Solid Construction group působí na stavebním trhu od roku 1991. V rámci našich služeb poskytujeme kompletní stavební servis od A do Z včetně oblíbených staveb na klíč.

DEMOLICE DOMU

Je nám jasné, že proto, aby vznikl nový dům, musí mu ustoupit stará stavba, jenž už neplní svůj původní účel. Proto nové domy pouze nestavíme, ale též se zaměřujeme na demolice domů starých a už nevyhovujících novým nárokům. Stačí se s námi spojit a na všem domluvit.

Na přání zákazníka provádíme demolice domu částečné i komplexněa vždy stavíme bezpečnost na první stranu. Před samotným zbouráním se vždy ujistíme, že se v objektu nenachází squatteři, lidé bez domova nebo děti, pro které jsou staré stavby výborným prostředkem dobrodružství.

Demolici domu zahájíme až po té, co se ujistíme, že se v daném objektu skutečně nikdo nenachází a demolice je tak bezpečná.

DEMOLIČNÍ PRÁCE

Demoliční práce je součástí stavebních prací. Vždy s sebou přináší určité riziko, a proto naši zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření včetně různých norem a protiprašných opatření.

Při demoliční práci dbáme na to, aby všichni naši pracovníci byli vybaveni prostředky BOZP a bezpečností a ochranou zdraví při práci se také řídili. Jen tak lze provádět demolice efektivně, úspěšně a bezpečně.

Při plných i částečných demoličních pracíchse samozřejmě postaráme o vzniklý odpad, který podle jeho zatřídění zavezeme na skládku. Při odvážení suti používáme nejmodernější nákladní vozy, které se nám dobře osvědčily při realizaci mnoha zakázek.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit
Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes