SLUŽBY
NAŠE VYBAVENÍ
NAŠE PRÁCE
O NÁS
FOTOGALERIE
KONTAKTY

O NÁS

Solid construction

Společnost Solid Construction group se přednostně zaměřuje na výstavbu všech druhů inženýrských sítí. Specializuje se především na výstavbu vodovodů a vodovodních přípojek, plynovody a plynárenské zařízení nebo gravitační a tlakové kanalizace.

STAVBY NA KLÍČ

Společnost Solid Construction group se přednostně zaměřuje na výstavbu všech druhů inženýrských sítí. Solid Construction group zajišťuje realizaci Vašeho investičního záměru ve výstavbě, počínaje zabezpečením projektové dokumentace a stavebního povolení, až po samotnou realizaci stavby nebo stavby tzn. na klíč.

Naše společnost se neustále zdokonaluje v odborné stavební činnosti tak, aby odborná kvalifikace práce odpovídala novodobým trendům.

MÁME ZA SEBOU JAK VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ OD NULY, TAK I REKONSTRUKCE ČI ÚPRAVY

Kanalizace

Vodovody

ELEKTŘINA

Plynovod

SME TU S VÁMI JIŽ OD ROKU 1991

Mezi naše přední hodnoty patří historie společnosti a tím kvalifikovaných odborníků, kteří mají praktické zkušenosti s realizací pozemních staveb, jejich rekonstrukcí a případnou údržbou již od roku 1991. Solid Construction group je technicky vyspěla společnost, která se neustále vyvíjí a zlepšuje. Naše organizace samostatně realizovala, nebo se podílela na realizaci početné řady významných staveb v České republice.

Stavební činnost Solid Construction group se opírá o individuální přístup ke každému zákazníkovi. Dbáme na to, abychom splňovali i nejnáročnější požadavky svých klientů. Své práce naše firma podkládá dlouholetými zkušenostmi, efektivitou a zárukou kvality.

Stavíme tak, aby kvalita nejen samotných prací nezakládala příčinu reklamací, ale především aby spokojenost zákazníka a výsledný dojem z celého díla, byly pro nás doporučením a vstupní bránou k dalším zakázkám a realizacím.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit
Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes