SLUŽBY
NAŠE VYBAVENÍ
NAŠE PRÁCE
O NÁS
FOTOGALERIE
KONTAKTY

REKONSTRUKCE A NOVOSTAVBY

Solid construction

Solid Construction group působí na stavebním trhu od roku 1991. V rámci našich služeb poskytujeme kompletní stavební servis od A do Z včetně oblíbených staveb na klíč.

STAVBYNA KLÍČ

Stavby na klíč získávají na velké popularitě nejen v tuzemsku. Mnoho rodin má k dispozici stavební pozemek a chtějí si postavit stavbu na klíč, aby zcela odpovídala jejich představám. Ne každý má ovšem jasnou představu a u některých klientů chybí projektová část domu.
S tím vším dokážeme poradit, protože u staveb na klíč máme dlouholeté zkušenosti a za dlouhé roky praxe jsme realizovali řadu zakázek. Proces stavby stále připomínkuje klient, takže se nemůže stát, ze bychom postavili něco, co by předem neodsouhlasil. Naše stavby na klíč tak přesně odpovídají zadání klienta.

RODINNÝ DŮM NA KLÍČ

Rodinný dům na klíč představuje komplexní stavitelské dílo, kde příliš není prostor pro změny. Zadavatel má obvykle jasnou představu, jak má rodinný dům vypadat a naše stavební společnost se tomu snaží v maximální míře přizpůsobit. Při stavbě rodinného domu na klíč vám pomůžeme sladit veškeré vnitřní a venkovní vybavení a také bereme v potaz dodatečné úpravy, jako je stavba bazénu a ostatní okolní plochy.

DŮM NA KLÍČ

Kromě domů na klíč se Solid Construction Group specializuje i na zateplení fasád domů, novostaveb, panelových domů a historických budov.V našem portfoliu najdete i rekonstrukce pozemních domů na klíč včetně výstavby a rekonstrukce různých sportovišť, kluboven a dalších objektů.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit
Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes