SLUŽBY
NAŠE VYBAVENÍ
NAŠE PRÁCE
O NÁS
FOTOGALERIE
KONTAKTY

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Solid construction

Solid Construction group působí na stavebním trhu od roku 1991. V rámci našich služeb poskytujeme kompletní stavební servis od A do Z včetně oblíbených staveb na klíč.

NAŠE ČINNOST JE PLNĚ KOMPLETNÍ, A PROTO NABÍZÍME I ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Říká se, že čistota je půl zdraví a my můžeme tento citát jenom podtrhnout. Proto v rámci našich služeb nabízíme i úklidové služby mnoha typů a rozměrů. Záleží jen na Vás, zda chcete pravidelný úklid, generální úklid nebo třeba odprašnění stavebních konstrukcí a výrobních technologií.

S tím vším Vám dokážeme poradit. Z praxe víme, že největší poptávka po úklidových službách je čištění koberců, ošetření podlahových ploch nebo aplikaci vosků.My však v rámci úklidových služeb jdeme ještě dál a poskytujeme průmyslové čištění podlah, výrobních strojů, linek a celých provozů.Díky naší technice jsem schopni umýt okna, žaluzie, prosklené plochy fasád a nezalekneme se ani výškových prací a čištění.

V RÁMCI NAŠICH ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB NABÍZÍME:

  • čištění administrativních prostor,
  • čištění výrobních prostor,
  • čištění hal a skladů,
  • čištění supermarketů,
  • čištění hotelů,
  • a další úklidové služby dle požadavků.


Při čištění používají naši zaměstnanci jen ty nejmodernější čistící prostředky, které jsou dostatečně účinné, avšak zároveň šetrné k uklízeným povrchům, takže nehrozí jejich porušení.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit
Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes