SLUŽBY
NAŠE VYBAVENÍ
NAŠE PRÁCE
O NÁS
FOTOGALERIE
KONTAKTY

VÝSTAVBA KOMUNIKACÍ A STAVBA CHODNÍKŮ

Solid construction

Solid Construction group působí na stavebním trhu od roku 1991. V rámci našich služeb poskytujeme kompletní stavební servis od A do Z včetně oblíbených staveb na klíč.

VÝSTAVBA KOMUNIKACÍ

Uvědomujeme si, že bez silnic to zkrátka nejde. Proto v rámci našich služeb provádíme výstavbu komunikací včetně parkovišť, cyklostezek a ostatních zpevněných ploch.
Zajistíme pokládku a frézování asfaltových povrchů, přičemž jsme schopni doplnit stavbu o retardéry, obrubníky, kanálové vpusti vč. napojení na kanalizace a podobně. Vždy se řídíme přáním investora, který kromě konkrétního zadání rozhoduje o tom, zda chce provést pouze územní práce, konstrukční vrstvy, povrchové úpravy, nebo má zájem o celou výstavbu komunikace.
Při práci nám pomáhá sehraný tým kvalifikovaných a motivovaných dělníků a také nejmodernější pracovní stroje. Díky tomu dokážeme zrealizovat jakoukoliv místní i účelovou výstavbu komunikace a naše služby jsou zárukou rychle a dobře odvedené práce.

VÝSTAVBA CHODNÍKŮ

Kdo z nás by nechtěl mít u svého bytu či rodinného domu kvalitní chodník. Výstavba chodníkuje však pro většinu stavebních společností tzv. vyšší dívčí, neboť na výstavě chodníkuse projeví opravdová kvalita práce, technologická vyspělost jednotlivých pracovníků a také kvalita stavebního a technologického dozoru.

Přesto existují firmy, které se na výstavbu chodníků specializují a konečný efekt je pro zákazníka více než přijatelný. Stačí si jen vybrat jedničky ve svém oboru. V naší nabídce najdeteklasické kamenné chodníky, chodníky ze zatravňovacích panelů, které respektují přírodu, anebo chodníky mlatové, jejichž účelem je co nejlépe zapadnout do okolní parkové či jiné úpravy zeleně. Při výstavbě chodníků vždy dbáme na to, aby svou koncepcí zapadly do již existující krajiny a nijak ji nenarušily.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit
Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes